KONST / Litografier / Litografi 16196017
*
nr 1619 6017
Helene Billgren
(f. 1952), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 124/150. Bladets mått: 54x39cm, oramad
Helene Billgren, född 1952 i Norrköping, svensk målare och tecknare.
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 maj 2024
kl 19:32:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 13:26:07
1
300 kr
13/5 19:01:47
2
500 kr
13/5 19:02:47
1
400 kr
13/5 19:02:47
2
450 kr (Budbetjänt)
13/5 19:03:02
1
500 kr
13/5 19:03:02
2
500 kr (Budbetjänt)
13/5 19:03:14
1
600 kr
13/5 19:04:15
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Helene Billgren
Helene Billgren, född 1952 i Norrköping, svensk målare och tecknare.
Läs mer om Helene Billgren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik helene billgren litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:37
-
8372 Färglitografi
Åke Westin "Havet". Signerad, numrerad 42/350. Fär..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:21
-
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:35
-
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:28
-
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:45
*
Helene Billgren
Helene Billgren, född 1952 i Norrköping, svensk målare och tecknare.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Helene Billgren
nr 1619 6017
Helene Billgren
(f. 1952), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 124/150. Bladets mått: 54x39cm, oramad
Helene Billgren, född 1952 i Norrköping, svensk målare och tecknare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 maj 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/5 13:26:07 | 1 | 300 kr |
13/5 19:01:47 | 2 | 500 kr |
13/5 19:02:47 | 1 | 400 kr |
13/5 19:02:47 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
13/5 19:03:02 | 1 | 500 kr |
13/5 19:03:02 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
13/5 19:03:14 | 1 | 600 kr |
13/5 19:04:15 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Helene Billgren
Helene Billgren, född 1952 i Norrköping, svensk mÃ¥lare och tecknare.Läs mer om Helene Billgren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik helene billgren litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:37 -
8372 Färglitografi
Åke Westin "Havet". Signerad, numrerad 42/350. Fär..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:21 -
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:35 -
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:28 -
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:45